SlužbyBANKOVNICTVÍ A FINANCE

V oblasti bankovnictví a financí poskytujeme právní služby jak finančním institucím, tak i podnikatelským subjektům jako dlužníkům v souvislosti s poskytováním a čerpáním provozních, investičních či akvizičních úvěrů. Poskytujeme rovněž právní poradenství ohledně smluvní dokumentace pro využívání bankovních produktů (smlouvy o úvěru, smlouvy o akreditivu, smlouvy o inkasu, smlouvy o bankovním uložení věci, smlouvy o běžném či vkladovém účtu, smlouvy zajišťovací). Připravovali jsme kompletní smluvní dokumentaci produktů některých významných finančních institucí.

V oblasti bankovnictví a financí poskytujeme především následující právní služby:
  • Příprava kompletní smluvní dokumentace pro poskytování bankovních a finančních služeb (např. smlouvy o úvěru, o inkasu, o akreditivu, o bankovním uložení věci, o běžném či vkladovém účtu, leasingové smlouvy, factoring, všeobecné smluvní podmínky, zajišťovací smlouvy)
  • Příprava kompletní smluvní dokumentace pro oblast pojišťovnictví – (např. pojistné smlouvy, všeobecné smluvní podmínky)
  • Zastupování podnikatelských subjektů při obchodních jednáních o poskytnutí a podmínkách provozních, projektových, investičních a akvizičních úvěrů, jakož i o obsahu zajišťovacích smluv
  • Právní poradenství v oblasti optimalizace financování investičních projektů či akvizic
  • Příprava či revize komplexní právní dokumentace při financování investičních projektů a akvizic
  • Příprava právních stanovisek v oblasti finančních a úvěrových transakcí

Jsme Vám k dispozici

Sídlo advokátní kanceláře:
pondělí – pátek 08:00 – 17:00

(jinak dle předchozí telefonické dohody)

Kontaktní formulář

Napište nám svoji poptávku!
Máte dotaz k poskytování právních služeb? Máte zájem o sjednání schůzky? Neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář!
Chci vyplnit formulář
 
 
Copyright ©2013 HULVA & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář