Právní praktikant/ka
(student právnické fakulty)

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici právního praktikanta ž/m. Jedná se o pracovní pozici vhodnou pro studenty 4. a vyššího ročníku právnických fakult. Právním praktikantům, kteří se dlouhodobě v naší advokátní kanceláři osvědčí, nabízíme při skončení jejich studia pracovní pozici advokátního koncipienta a další perspektivu v naší advokátní kanceláři.

Pracovní náplň
  • Studium spisové dokumentace a zdokonalování svých teoretických znalostí v praxi
  • Jednoduché právní úkony
  • Právní stanoviska a příprava jiné právní dokumentace
  • Účast u soudních jednání
  • Po zapracování - zastupování u soudních jednání v bagatelních kauzách
  • Podílení se na projektech realizovaných naší kanceláří
  • Vymáhání pohledávek
  • Konzultační činnost

Očekáváme
  • Loajalitu kanceláři
  • Dlouhodobý zájem o práci v advokacii
  • Studium ve 4. a vyšším ročníku české právnické fakulty
  • Precizní sloh a skvělou znalost českého jazyka
  • Znalost anglického a německého jazyka minimálně na komunikativní úrovni
  • Znalost psaní na počítači všemi deseti prsty či ochotu naučit se takto psát
  • Znalost práce na PC, prostředí windows, microsoft office
  • Výborné odborné právní znalosti
  • Zájem o týmovou práci
  • Samostatnost, komunikativnost, kreativitu a nekonfliktnost
  • Milé jednání a reprezentativní vystupování
  • Časovou flexibilitu
  • Pravidelnou práci pro naši kancelář v rozsahu minimálně 2 dny týdně
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Kontakt

HULVA & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Sídlo advokátní kanceláře
náměstí Republiky 2/1
CZ-746 01 OPAVA

Telefon: (+420) 553 717 132
Email: office@hulva.cz

Jsme Vám k dispozici

Sídlo advokátní kanceláře:
pondělí – pátek 08:00 – 17:00

(jinak dle předchozí telefonické dohody)

Kontaktní formulář

Napište nám svoji poptávku!
Máte dotaz k poskytování právních služeb? Máte zájem o sjednání schůzky? Neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář!
Chci vyplnit formulář