Mimosoudní řešení sporůOrgánem pověřeným Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem ze Smluv o poskytování právních služeb (na základě zák. č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele) je Česká advokátní komora. Kontakty na tuto organizaci naleznete na jejích webových stránkách www.cak.cz.

Česká advokátní komora je největší samosprávnou právnickou profesní organizací v České republice. Zároveň vykonává veřejnou správu na úseku advokacie a jako taková chrání a garantuje kvalitu právních služeb poskytovaných advokáty.

Naše advokátní kancelář a všichni její pracovníci však vynakládají maximální možné úsilí pro to, aby veškeré poskytované právní služby měly nadstandardní kvalitu a výsledky. V případě, že nebudete se službami spokojeni, obraťte se, prosím, přímo na jednatele naší advokátní kanceláře s žádostí o interní prošetření realizované právní služby. Tuto svoji žádost řádně odůvodněte, a to především v otázce, co právní službě vytýkáte a co je důvodem vaší případné nespokojenosti.

Přímý kontakt: tomas.hulva(zavinac)hulva.cz
Předmět emailu: Reklamace právní služby

Kontakt

HULVA & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář

Sídlo advokátní kanceláře
náměstí Republiky 2/1
CZ-746 01 OPAVA


Telefon: (+420) 553 717 132
Email: office@hulva.cz

Jsme Vám k dispozici

Sídlo advokátní kanceláře:
pondělí – pátek 08:00 – 17:00

(jinak dle předchozí telefonické dohody)

Kontaktní formulář

Napište nám svoji poptávku!
Máte dotaz k poskytování právních služeb? Máte zájem o sjednání schůzky? Neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář!
Chci vyplnit formulář
 
 
Copyright ©2013 HULVA & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář