SlužbyPři poskytování našich služeb se snažíme vycházet klientům maximálně vstříc, a to jak z hlediska věcného, tak i z časového. Garantujeme odborné a rychlé poskytnutí právní služby zaměřené přímo na cíl. Naší zásadou je poskytovat klientům úplné a nezkreslené informace o každé jejich právní kauze. Hledáme nejvhodnější, nejekonomičtější a nejefektivnější cestu pro řešení právního problému. Slovní spojení „nejde to“ nebo „takové řešení není možné“ užíváme velmi zřídka a pouze tehdy, pokud skutečně není východisek či alternativ.

Při poskytování našich služeb klademe důraz na promptnost a kvalitu odvedené práce, právní jistotu klienta, efektivnost a dosažení klientem zamýšleného cíle. S tím souvisí rovněž dostupnost advokátů naší kanceláře. Tito jsou neustále k dispozici prostřednictvím elektronické pošty a telefonu.

Veškeré naše služby vykonáváme komplexním způsobem, klient se tedy nemusí čímkoli zatěžovat. Pouze čeká na výsledek.

Naše advokátní kancelář neposkytuje služby pouze živnostníkům, obchodním společnostem, družstvům a veřejnoprávním subjektům, ale také široké veřejnosti. Snažíme se být nápomocni všem lidem při řešení jejich akutních potíží či důležitých životních rozhodnutí. Můžete se spolehnout na naši maximální diskrétnost a otevřenost hledat pro Vás nejpříznivější variantu, a to tak, aby Vy sami jste pochopili chod věcí, porozuměli jste problému po právní stránce a byli jste schopni sami učinit kvalifikované rozhodnutí na podkladě veškerých informací a možných variant při řešení toho kterého problému. Máme zájem především na Vaší spokojenosti a tím šíření dobrého renomé naší kanceláře.

Ceny právních služeb se v zásadě neliší od konkurenčních kanceláří v Opavě. Můžete proto počítat s podobnými cenovými podmínkami s tím, že jsme ochotni s Vámi dojednat individuální podmínky šité na míru Vašim potřebám. V podrobnostech se o naší cenové politice dočtete v záložce “Ceny služeb”.

Můžete nás kontaktovat také za účelem jednorázové konzultace, která Vám nastíní možnosti řešení konkrétního právního problému a otevře Vám cestu k jeho řešení. Jinými slovy, po první konzultaci budete vědět, v jaké se nacházíte situaci, co bude potřeba udělat a jaký bude předpokládaný výsledek. Zda využijete našich dalších právních služeb, které Vám na Vaši žádost v souvislosti s konzultovaným problémem nabídneme, záleží pouze na Vás. V případě, kdy převezmeme Vaše právní zastoupení, je možné se dohodnout na pevné a nepřekročitelné částce za právní zastoupení, která Vám tak bude garantovat naprostou předvídatelnost ceny právní služby. Jsme připraveni Vám veškeré služby poskytnout „na klíč“ – aniž byste se museli o cokoli starat. Počkáte pouze na výsledek. O veškerých námi učiněných krocích však budete průběžně informováni.

Podrobnější informace o právních službách poskytovaných naší kanceláří naleznete v pravé části webové stránky v členění:
  • Služby pro širokou veřejnost
  • Služby pro podnikatele a veřejnoprávní subjekty

Jsme Vám k dispozici

Sídlo advokátní kanceláře:
pondělí – pátek 08:00 – 17:00

(jinak dle předchozí telefonické dohody)

Kontaktní formulář

Napište nám svoji poptávku!
Máte dotaz k poskytování právních služeb? Máte zájem o sjednání schůzky? Neváhejte vyplnit náš kontaktní formulář!
Chci vyplnit formulář
 
 
Copyright ©2013 HULVA & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář